Atsiskaitymo būdai

Bankiniu pavedimu

 

Pasirinkę šį apmokėjimo būdą Jums bus atsiųsti apmokėjimo rekvizitai. Susimokėti galėsite visų Lietuvos bankų elektroninių bankininkysčių tinklapiuose arba bet kuriame banko skyriuje, pateikę užsakymo patvirtinimo lapą su rekvizitais bei savo asmens dokumentą.

Žemiau pateikti rekvizitai banko apmokėjimui:
 
Gavėjas : MB Matata
AB „Citadele“ bankas
Banko sąskaita:  LT937290000014467742
SWIFT: INDULT2X

 
Mokėdami pavedimu mokėjimo paskirties laukelyje įrašykite užsakymo numerį.
 

 


Grynaisiais pinigais pristatymo metu


Grynaisiais pinigais pristatymo metu kaina 
2,42 EUR 
Pasirinkus šį mokėjimo būda, atsiskaitysite kurjeriui pristačius prekes. Atvykus kurjeriui prašome turėti lygią sumą.

Dėmesio! galioja pasirinkus  LP EXPRESS kurjerio pristatymas į namus  ir  LP express terminala

 

 

Apmokėjimas internetu   (Paysera)

 

Apmokėjimas Paysera (mokejimai.lt) sistemos pagalba. Pasirinkę šį apmokėjimo būdą Jūs galėsite susimokėti visų Lietuvos bankų elektroninių bankininkysčių tinklapiuose. Taip pat galėsite už užsakytas prekes susimokėti visose "MAXIMA" kasose bei "R-KIOS" ir "Lietuvos Spauda" prekybos vietose.

          Pasirinkę šį variantą po užsakymo patvirtinimo būsite nukreipti į mokėjimai.lt apmokėjimo sistemą. Jei norite susimokėti e-bankininkystės pagalba, paprasčiausiai pasirikite savo banką ir atlikite mokėjimą. Jeigu norite atsiskaityti "MAXIMA" kasose bei "R-KIOS" ir "Lietuvos Spauda" prekybos vietose pasirinkite vieną iš jų. Jums bus pateiktas apmokėjimo lapas, kurį reikės atsispausdinti ir pateikti betkurioje "MAXIMA" kasoje ar "R-KIOS" ir "Lietuvos Spauda" prekybos vietoje.


Dėmesio!  Gavę Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu  išsiųsime el. laišką. Jeigu per valanda negavote  el. laišką, patvirtinantį užsakymo gavimą, pasitikrinkite el. pašto SPAM (šlamštas) skirtą dėžutę. Jei ir ten laiško nėra, skambinkite   +370 61520577 nurodytu telefonu arba parašykite į info@matata.lt

© Matata 2014 - 2023. Turinį kopijuoti be leidimo raštu - draudžiama. Visos teisės saugomos.Tel. +370 615 20577, info@matata.lt