Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

 

Gerbiami pirkėjai, tikslus prekės aprašymas leis nesunkiai išsirinkti labiausiai tinkamą vaikišką prekę, įvertinti jos sudėtį ir kokybę. Jūsų patogumui kiekvienos prekės aprašyme rasite lentelę su drabužių išmatavimais. Tačiau, jeigu vis tik prekė netiko, remdamiesi grąžinimo sąlygomis mes ją pakeisime arba priimsime atgal.

 

Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas mums apie tai raštu per 14 (keturiolika) dienų nuo daikto pristatymo dienos.

 

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

 

1. Prekė neturi būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta, nesutepta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.

2. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis.

3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, pilnos komplektacijos.

4. Negrąžinamų arba prekių kurių grąžinimas gali būti tenkinamas tik pardavėjui sutikus sąrašą galite rasti 2012 m. kovo 15 d. LR ūkio ministro įsakymo Nr. 4-243 (Žin., 2012, Nr. 34-1637) „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" 17 punkte.

......

- kūdikių drabužėlius;

- pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius;

- siūtus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius marškinius, naktinius marškinius, pižamas ir panašius dirbinius;

......

 

Jūsų grąžinamos prekės bus įvertintos, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų kriterijų. Jei kriterijų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Jei kriterijų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 10 d.d.  nuo grąžinimo gavimo.

 

Siuntimo išlaidas

 

Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka klientas.

Jei grąžinama per klaidą atsiųsta prekė, siuntimo išlaidas apmoka „MaTaTa“.

Jei prekė yra grąžinama dėl prastos prekės kokybes - prekių grąžinimą apmoka „MaTaTa“.


Grąžinimo tvarka


1.  Grąžindami prekę turėsite užpildyti MaTaTa elektroninės parduotuvės Grąžinimo formą. Šią formą rasite  žemiau.
2. 
 Siuntą grąžinkite 

     


į LP express terminalą  :  Vilnius, Rimi Mylia, Kedrų g. 43.  A
pie prekių grąžinimą praneškite elektroniniu paštu info@matata.lt, išsiuntę grąžinamą prekę (-es), praneškite mums siuntos kodą.
    

 

Jei turite papildomų klausimų parašykite mums: info@matata.lt


 

PREKIŲ GRĄŽINIMO FORMA

© Matata 2014 - 2023. Turinį kopijuoti be leidimo raštu - draudžiama. Visos teisės saugomos.Tel. +370 615 20577, info@matata.lt